שינוי הרגלים ובניית מוטיבציה להצלחה בהפסקת עישון

שיטת "חותם בריאות" מציעה דרך חדשה לשינוי התנהגות עצמי להצלחה בהפסקת לעישון. התהליך מתבצע ע"י שאלונים חווייתיים על מנת שתוכל להכיר את עצמך והתנהגותך טוב יותר כדי לתמוך ביצירת שינויים התנהגותיים אמיתיים ומתמשכים, כך שתוכל להיות חופשי לחיות חיים בריאים ומרגשים. התהליך יסודי, מעמיק ונבנה בהדרגה בהתאם לבחירה ולתשובות שלך.

איך ייתכן שעל אף הנתונים הקשים והמאמצים הרבים, כל כך הרבה אנשים סביבנו ואולי גם אתם עדיין ממשיכים לעשן?

ההתמכרות לסיגריה אינה רק גופנית (בעקבות השפעת הניקוטין) אלא גם התנהגותית ומבטאת הרגל פסיכולוגי!

איך מתמודדים עם הרצון לעשן עוד? איך ניתן להחליף הרגל המזיק לנו לטווח ארוך ומקצר את חיינו, בהרגלים חיוביים יותר על מנת להירגע? איך מתגברים על שלל ההתניות שצורפו לסיגריה במשך שנים, התרגלתם לעשן ולעבוד? לעשן אחרי האוכל? להפיג שעמום או מתח בעזרת סיגריה?

בעזרת השאלונים החכמים של "חותם בריאות" המשלבים AI (בינה מלאכותית) וליווי של מומחים לשינוי התנהגות, תעברו תהליך משמעותי לזיהוי החסמים ההתנהגותיים שלכם, תפתחו תחושת מסוגלות, תקבלו כלים להתגבר על טראומות מכישלונות קודמים, תפתחו ערך עצמי שיאפשר לכם להאמין שאתם לא תלויים בסיגריה ובייחוד תגבירו את האהבה העצמית שלכם ואת התחושה שאינכם יכולים לאהוב את עצמכם ולהמשיך לעשן.

תהליך לטווח ארוך = התמדה בהפסקת העישון.

אין פתרונות קסם - דרושה השקעה בעצמך של זמן, התמדה ואחריות אישית.

פנו אלינו לקבלת שאלון התנסות - ללא תשלום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.