שינוי הרגלים ובניית מוטיבציה להצלחה בהפסקת התמכרות להימורים

התמכרות להימורים היא הפרעה התנהגותית המאופיינת בדחף חזק ומתמשך להמר, למרות ההשלכות השליליות שעלולות להיות לה על חייו של אדם. להתמכרות זו יכולה להיות השפעות חמורות על היציבות, מערכות היחסים, הבריאות הנפשית והפיזית והרווחה הכללית של מכור להימורים.

כדי לקבוע אם למישהו יש התמכרות להימורים, חשוב לזהות את הסימנים, כגון חשיבה מתמדת על הימורים, צורך להמר עם סכומי כסף גדולים יותר כדי להשיג את הריגוש הרצוי, ותחושת אי שקט או עצבנות כאשר מנסים להפחית או להפסיק להמר.

נזק רגשי הנגרם מהתמכרות להימורים יכול להיות חמור, ולהוביל לדיכאון וחרדה. בנוסף, זה יכול להשפיע על מערכות יחסים, ולגרום למשפחה וחברים להתרחק או אפילו להתנתק, ואף לגרום לבעיות כספיות חמורות.

אנו ב"חותם בריאות" בנינו

שאלונים חכמים, המשלבים ידע של מומחים ושימוש ב-AI (בינה מלאכותית)

שיסייעו לכם להתבונן על ההרגלים השליליים שלכם, לבנות הרגלים מטיבים, לחזק את מקורות החוסן והבריאות שלכם ולזהות את המכשולים הצפויים לכם בדרך.

בסיום מענה על סדרת שאלונים, בהם תשקיעו כשעה בשבוע למשך 3 חודשים, תקבלו מאתנו מידע מקיף על התהליך שעברתם, הטריגרים שלכם להצלחה וכישלון, המדדים הפיזיים וההתנהגותיים שלכם, תבנו תכנית פעולה ותעלו בצורה משמעותית את המודעות שלכם.

פנו אלינו לקבלת שאלון התנסות – ללא תשלום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.