שינוי הרגלים ובניית מוטיבציה להצלחה בהפסקת התמכרות לפורנו

התמכרות לפורנו, כמו כל התמכרות אחרת, מתייחסת לדפוסי התנהגות חוזרים ונשנים היוצרים השפעה שלילית על חייו של האדם המכור.

הדחף לצפייה בפורנוגרפיה תופס חלק נכבד מחייכם ומניע אתכם לצפייה? אתם לא לבד. רבים עושים שימוש בפורנו כהרגל, על אף הנזקים המתלווים אליו. אם אתם צופים באופן הפוגע ומזיק לכם, בעיינכם או בעיניי סביבתכם. זה סימן להתמכרות. סימנים נוספים הם: עליית סף הריגוש - כאשר יש לכם צורך בהשקעת זמן רב יותר או צריכת תוכן מעורר יותר על מנת להגיע לריגוש בעזרת הפורנו, כאשר ישנה תחושה של מצוקה בעת שאתם מחליטים להפסיק לצפות - ואשמה כאשר אתם צופים, כאשר האדם ממשיך לצרוך פורנו בתדירות גבוהה למרות פגיעה בעבודה ובחיים האישיים, כאשר מופיעים קשיים בתפקוד המיני - אין אונות או שפיכה מוקדמת וכאשר צפייה בפורנו משמשת כאמצעי לשיפור מצב הרוח או הימנעות מתחושות של מתח וחרדה.

בעזרת השאלונים החכמים של "חותם בריאות" המשלבים AI (בינה מלאכותית) וליווי של מומחים לשינוי התנהגות, תעברו תהליך משמעותי לזיהוי החסמים ההתנהגותיים שלכם, תפתחו תחושת מסוגלות, תקבלו כלים להתגבר על טראומות מכישלונות קודמים, תפתחו ערך עצמי שיאפשר לכם להאמין שאתם לא תלויים או חייבים לצפות בפורנו ובייחוד תגבירו את האהבה העצמית שלכם ואת תחושת הסיפוק ממערכות היחסים שלכם.

אנו ב"חותם בריאות" מציעים ללוות אתכם בבניית התהליך, ליצירת מחויבות להשגת השינוי, תוך שמירה על אנונימיות.

תהליך לטווח ארוך = התמדה בהפסקת ההתמכרות.

אין פתרונות קסם - אלא השקעה אישית שלכם.

פנו אלינו לקבלת שאלון התנסות – ללא תשלום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.