שינוי הרגלים ובניית מוטיבציה להצלחה בהפסקת התמכרות לקניות

התמכרות לקניות, היא בעיה הולכת וגוברת בעולם ובישראל, המשפיעה על אנשים מכל הגילאים, המינים והרקע הסוציו-אקונומי. התמכרות לקניות היא סוג של התמכרות התנהגותית המתרחשת כאשר אדם אינו מסוגל לשלוט בדחף לקנות ולצבור מוצרים חומריים, למרות ההשלכות השליליות על חייו הפיננסיים, האישיים והחברתיים.

בישראל, מחקרים הראו ששכיחותה בקרב מבוגרים מוערכת בין 2% ל-8%, כאשר שיעורים גבוהים יותר בקרב נשים, מבוגרים צעירים ואנשים בעלי הכנסה והשכלה גבוהים. ההתמכרות קשורה גם לבעיות נפשיות אחרות, כמו דיכאון, חרדה ולחץ, כמו גם לשימוש בעייתי בכרטיסי אשראי, חובות ופשיטת רגל.

קניות עשויות לשמש כדרך להתמודד עם מצוקה רגשית, להרגיש תחושת שליטה או לשפר את ההערכה העצמית והסטטוס החברתי. עם זאת, ההקלה הזמנית הזו מלווה לעתים קרובות ברגשות אשמה, בושה וחרטה, ומעגל של קנייה ואגירה, המובילים לבעיות פיננסיות ובמערכת היחסים.

לשם כך פיתחנו ב"חותם בריאות" שאלונים חכמים מבוססי ידע של מומחים, המשלבים AI (בינה מלאכותית) ומתאימים את השאלות ישירות אליכם.

בתהליך של מספר חודשים, תענו במשך חצי שעה בשבוע על שאלות. בסיום התהליך תלמדו המון על עצמכם ותוכלו לצאת לדרך השינוי בבטחה./

צאו לחירות. קחו את האחריות לידיים. השליטה שלכם.

אין צורך לפתוח בשינוי כדי להתחיל את התהליך אצלנו, השינוי יקרה ביזמתכם ובצורה ספונטנית!

פנו אלינו לקבלת שאלון התנסות – ללא תשלום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.