שינוי הרגלים ובניית מוטיבציה להצלחה בהתמודדות עם טרום סוכרת ומניעתה

שיטת "חותם בריאות" מציעה דרך חדשה לשינוי התנהגות עצמי, להצלחה ביציאה מהתמכרות לאכילת יתר הגורמת לטרום סוכרת. התהליך מתבצע ע"י שאלונים חווייתיים ובו תוכל להכיר את עצמך והתנהגותך טוב יותר, כדי לבנות תכנית פעולה וליצור שינויים התנהגותיים אמיתיים ומתמשכים.

בעזרת השאלונים החכמים של "חותם בריאות" המשלבים AI (בינה מלאכותית) וליווי של מומחים לשינוי התנהגות, תעברו תהליך משמעותי לזיהוי החסמים ההתנהגותיים שלכם.

תפתחו תחושת מסוגלות, תקבלו כלים להתגבר על טראומות מכישלונות קודמים, תפתחו ערך עצמי שיאפשר לכם להאמין שאתם לא תלויים באוכל ובייחוד תגבירו את האהבה העצמית שלכם.

הצלחה בהתמודדות עם טרום סוכרת ומניעת המחלה. התרופה לטרום סוכרת היא אורח חיים בריא, ספורט וירידת משקל.

סימני אזהרה רבים מופיעים בדרך ויכולים להצביע על קושי באיזון הסוכר בדם. הגוף מתקשה לפרקו ומופיעה חולשה, עייפות, צמא מוגבר ואף צורך מוגבר במתן שתן. במציאות החברתית מודרנית, בה אנשים עסוקים בשגרת יומם האינטנסיבית קשה לקיים אורח חיים בריא כולל בישול מאכלים מזינים, קיום שגרת ספורט מוקפדת ושמירה על מודעות להרגלים המזיקים שלנו- שגורמים נזק לטווח ארוך. הרגלים אלה תופסים את מקומם בשגרת חיינו ומונעים מאתנו לצלוח שינויים מאחר ולא רק הגוף מושפע מכך, גם הנפש. במצב של טרום סוכרת יופיעו גם אתגרים נפשיים נוספים המשפיעים עלינו כגון: לחץ, חרדה ואף דיכאון.

על מנת למנוע את מחלת הסוכרת ובכך גם לסייע לעצמנו להתמודד עם התהליך בצורה מיטבית, חשוב מאוד לרדת במשקל, שלעיתים קרובות הינו גורם משמעותי העלול להוביל להיווצרות המחלה. הורדה במשקל = הורדת רמות הגלוקוז דם = הפחתת השומן בגוף = הרחקת המחלה.

אנו ב"חותם בריאות" מציעים ללוות אתכם בבניית התהליך ליצירת מחויבות להשגת השינוי.

תהליך ארוך טווח = שינוי יציב וארוך טווח.

פנו אלינו לקבלת שאלון התנסות – ללא תשלום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.