אודות חותם בריאות בע"מ - עידן חדש של בריאות

חותם בריאות הינה כלי דיגיטלי המסייע להעלות מודעות ומוטיבציה הבונים תהליכים של שינוי התנהגות עצמי, פיתוח ושמירה על מיקוד שליטה פנימי ובניית יכולת וכוח אשר תאפשר הצלחה בירידה במשקל, למשקל המתאים לך לאורך זמן. השיטה מאוד מתאימה לאלו שניסו מספר פעמים ללא הצלחה.

חשוב לדעת שאין מדובר בהדרכה לשינוי תזונתי כלשהו ("על ידי תזונאי/ת או דיאטן/ית") אלא הלקוח בוחר בעצמו את התזונאי/ת וגם את העשייה הספורטיבית.

באמצעות תהליך זה, ישתפרו בהדרגה ערכים כמו: סוכר, שומנים, כולסטרול בדם, לחץ דם ועוד. החזרה לנורמה לאורך זמן תמנע התפתחות של מחלות כרוניות עתידיות, תאריך את תוחלת החיים ותחזק את המערכת החיסונית ותאפשר חיים מלאים ובריאים.

התוכנה פועלת באמצעות שאלונים אינטראקטיביים המותאמים אישית ללקוח.

מינימום הזמן להשפעת התהליך הוא 3 חודשיים, מומלץ במפגשים שבועיים של הלקוח עם המערכת וניתן להמשיך בתמיכה של השאלונים לאורך זמן גם לשינוי הרגלים אחרים.

באמצעות התהליך, יפתח הלקוח מודעות בין השאר לאלמנטים ההתמכרותיים שלו, תהליכי חשיבה ורגש ויפתח בהדרגה מיומנות של מיקוד שליטה פנימי על מנת להשיג את מטרותיו בדרך של שינוי התנהגות עצמי. התכנית מהווה את "החוליה החסרה" הדרושה להצלחה בירידה במשקל, אותו שלב הבונה אצל הלקוח את היכולות הפנימיות על מנת להשיג את היעדים שהציב לעצמו.

על מנת לשמר את ההצלחה לאורך זמן מומלץ להמשיך בשאלונים עד לירידה למשקל המתאים לך ולשמירתו לאורך זמן.

אנו לקראת השקה של תוכניות השאלונים להצלחה בהפסקת עישון, התמכרות לעבודה והתמכרות למסכים כולל התמכרות ל"פורנו" - להרשמה מוקדמת ניתן לפנות דרך צור קשר

עם "חותם בריאות" תצא למסע חוויתי, לחופש מאכילת יתר. המסע כולל שאלות ותשובות שיעזרו לך להכיר את עצמך, משובים, טיפים, סרטונים, קטעי אודיו וסיפורים מעוררי השראה.

שיטת חותם בריאות

מטרת השאלונים הינה להעלות מודעות לתהליכים פנימיים שבהדרגה יובילו לשינוי התנהגות עצמי ולמיקוד שליטה פנימי, על מנת ליצור באופן עצמאי ובקלות תהליכים חדשים ביחס לאכילת יתר.

שיטת "חותם בריאות" מציעה דרך חדשה ביחס לאכילת יתר.

התהליך מתבצע בעזרת סדרה של שאלונים חווייתיים, שנועדו להעלות מודעות עצמית ביחס להרגלים שלך, לצרכים השונים שלך ולדרכים שבהן תוכל להיעזר, כדי ליצור שינוי אמיתי, שמשמעותו היא היכולת שלך לבחור בקלות את הדרך הנכונה לך, שמובילה לחיזוק המערכת החיסונית והארכת תוחלת החיים.

חשוב לדעת שאין מדובר בהדרכה לשינוי תזונתי ("על ידי תזונאי/ת או דיאטן/ית"), אלא בשיטה שפותחה על בסיס מחקר מודלינג של שינוי התנהגות עצמי ביחס לאכילת יתר, המאפשרת "ניהול עצמי בריאותי", באמצעות שאלונים. יודגש שמילוי השאלונים תומך ובונה מיקוד שליטה פנימי (מוטיבציה) על מנת להתמיד בתהליך הירידה במשקל, אך מילוי השאלונים בלבד ללא שינויים נוספים בהתנהגות כגון שינוי תזונה וספורט לא יביא לירידה במשקל.

הסטטיסטיקה העולמית מדברת על כך שרק 5% מהאוכלוסיה המנסה תהליכי "דיאטה" מצליחה לרדת במשקל. השיטה מאפשרת להגביר באופן משמעותי את סיכויי ההצלחה שלך לאורך זמן.

שיטת חותם בריאות מבוצעת במספר שלבים:

 • שלב א' - התנסות בשאלון אחד- מילוי שאלון בחינם על מנת לחוות את השיטה, אשר נועד לעזור לנו לבדוק את ההתאמה שלך לתוכנית ולאפשר לך לבחור עד כמה השיטה מתאימה לך ועד כמה רמת המוכנות שלך ברגע זה מתאימה לתהליך שאנחנו מציעים.
 • שלב ב' - בתשלום- תהליך של מילוי סידרת שאלונים, מומלץ פעם בשבוע כחצי שעה לכל שאלון. ניתן לרכוש מנוי שנתי בסך של 3,300 ש"ח או מנוי חצי שנתי בסך של 2,100 ש"ח או מנוי רבעוני בסך של 1,350 ש"ח, כל המחירים כוללים מע"מ.
 • שלב ג' - במסגרת המנוי- לאחר שהמערכת תזהה שקיימת אצלך בשלות, מוטיבציה ומוכנות לשינוי עצמי תוכל להתחיל או להמשיך בתכנית שינוי הרגלי תזונה ע"י תזונאי או דיאטן/ית שלך, אנו נלווה את התהליך באמצעות שאלוני מעקב להטמעת השינוי בחיי היום יום, מענה לרגרסיה ובקרה עד להצלחה לאורך זמן. אלה שהגיעו למשקל הרצוי ומעוניינים לבצע תהליך של שמירה וליווי על מנת לשמור על ההצלחה יכולים להתחיל כבר משלב זה.
 • שלב ד' - במסגרת המנוי- מימוש מטרה חדשה נוספת. (לדוגמא הפסקת עישון)

על היזם ומנכ"ל החברה

חותם בריאות הוקמה ע"י ארז דיין, בעברו מנהל במספר חברות ביטוח מהגדולות במשק, ויזם בתחום הביטוח והבריאות. השכלה: תואר ראשון במנהל עסקים (B.B) , תואר בביטוח (C.L.U) ובוגר ניהול ויעוץ בהשקעות פיננסיות מטעם אוניברסיטת בר אילן.

הטכנולוגיה והשותפים לתכנית

השאלונים פותחו בין השאר ע"י מגוון רחב של בעלי מקצוע בין השאר השתתפו בבניית התכנית: פרופ' אברהם קרסיק - מתחום רפואת הסוכרת, פרופ' תמי רונן רוזנבאום - מתחום הפסיכולוגיה החיובית, דר' תומר סברון - מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, ארז דיין -מומחה לפיתוח שאלונים בתחום הביטוח והבריאות

 

מה ארוויח מכך שאשתתף בתכנית

 • פיתוח חוזקות ועוצמה המתגברות על המכשולים בדרך להצלחה
 • שמירה על המשקל המתאים לך לאורך זמן
 • פיתוח מיומנויות חדשות ככלי לחיים
 • מניעת התפתחות מחלות עתידיות
 • חיזוק המערכת החיסונית
 • הארכת תוחלת חיים, לדוגמא למקבלי פנסיה שווי הארכת התוחלת יכול להסתכם בתוספת ברוטו של מיליוני ש"ח נוספים בגין הפנסיה שלך
 • פריצת דרך ליציאה מהתמכרויות
 • איכות חיים
 • לבנות חיים מלאים ובריאים
 • *** מערכת השאלונים פועלת גם בשבת. אך כמובן ניתן להשתמש בה רק בימי חו"ל. ***

לפרטים ומידע נוסף - צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.