איך להצליח להיות מהאנשים האלה שפותחים את הבוקר בריצה מול הים או האנשים שמצליחים לשמור על משקל גופם לאורך זמן, או להגיב באסרטיביות, ביטחון ורוגע גם בסיטואציות מאתגרות
16 במאי 2022
איך זה יכול להיות ? הסטטיסטיקה העולמית להצלחה בשינוי הרגלים עם אלמנטים התמכרותיים היא רק חמישה אחוזים !
16 במאי 2022
 

אנו חיים בעולם טכנולוגי מהיר, וכמה שאפשר לחסוך מאמץ וטירדה נשתדל להשתמש באמצעים אלו, אבל האם זה נכון תמיד? האם אפשר להסיר את המשקל ב"זבנג וגמרנו" או להפסיק לעשן ב"90 דקות" ?

אכו עולם התרופות ואמצעים אחרים מאפשרים הצלחה מיידית כזו, אבל יש לה מחיר, מאחר ובאכילת יתר, עישון והרגלים משעבדים אחרים יש אלמנטים התמכרותיים הפסקה ב"כוח" או ב"זבנג וגמרנו" מפעילה בעולם הרגשי שלנו חסר שלא בא לידי פתרון והנפש תחפש התמכרות אחרת או תנסה לחזור להרגל הקודם.

ציטוט מאת הנרי מילר: "בעידן הזה המאמין בקיצורי דרך, הלקח החשוב ביותר הוא שלטווח ארוך, הדרך הארוכה היא הקלה יותר."

שיטת חותם בריאות מאפשרת תהליכים של שינוי התנהגות עצמי בהדרגה ובהתאמה אישית בתהליך של לפחות 3 חודשים, על מנת לשדרג בהדרגה יכולות ומיומנות לתת מענה לצורך הרגשי על מנת להצליח במטרות לשינוי כגון: הפסקת התמכרות לאכילת יתר, עישון, שימוש רב במסכים ועוד.

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.