חותם בריאות – תקנון השירות
1 בינואר 2021
 

אתם חוזרים הביתה מותשים מעוד יום עבודה. לאחר שהתמקמתם והסדרתם את נשימתכם, גופכם נע מעצמו לכיוון המקרר ושולף פרוסת עוגה עתירת קלוריות תוך התעלמות מופגנת מהחלטתכם לפצוח בדיאטה שתשפר את בריאותכם ואיכות חייכם, או אתם מרגישים משועממים וחסרי מעש ומעסיקים את עצמכם באכילה, או מתוסכלים מכך שלא הקפדתם על האכילה במהלך היום וחושבים מה תשנה עוד פרוסת עוגה אחת ?, או כשאנחנו עצבניים, כועסים ומרגיעים את עצמנו באכילה, או כשאנחנו רעבים כי לא אכלנו כל היום ואוכלים ללא אבחנה./p>

האם תרחיש שכזה מוכר לכם?

בני אדם נוהגים לעיתים לפעול בדרכים שאינן מקדמות את טובתם האמיתית / מיטיבות עם גופם ונפשם. הרקע להתנהגויות "לא רציונליות" שכאלה מגוון.

התנהגות היא תוצאה של יחסי גומלין ביננו לבין לסביבה. ההתנהגות קשורה למחשבות שלנו ולרגשות שלנו. התנהגות יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים מגוונות. היא יכולה להיות מודעת או לא מודעת, גלויה או נסתרת, תוצאה של פעולה רצונית או תגובה אינסטינקטיבית לא רצונית. על פי רוב ההתנהגות מערבת תנועה של השרירים.

ההתנהגות היא בשליטתנו, גם כאשר איננו מכירים בכך - ההתנהגות, המחשבות והרגשות שלנו הם בשליטתנו ולכן כל אחד מהם ניתן לשינוי. אנו יכולים לשנות אותה בעצמנו אך לפעמים יש מצבים חזקים שמשפיעים על ההתנהגות שלנו שהופכת לאוטומטית, חסרת שליטה ורגשית, שיטת "חותם בריאות" מצאה דרך לנתח, לעצור התנהגות אוטומטית ולהפוך אותה להתנהגות מתוכננת תוך פיתוח שליטה עצמית, עוצמה פנימית ואהבה עצמית חזקה כדי ליצור שינוי התנהגות עצמי שיוביל להצלחה בירידה במשקל.

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.