אנו שואלים אותך את השאלות שאתה לא שואל את עצמך
25 ביוני 2022
 

עולם הביטוח החדש של חברות הביטוח - הפיכת הלקוחות לבריאים יותר

בעבר התמקד עולם הביטוח במכירת ביטוח למקרה של מחלה או מוות תוך בדיקת צרכי הלקוח לסכומים הדרושים, נוצר עולם ביטוחי מסובך עתיר תנאים והגבלות שגרם להרבה אנשים במקרה צרה וחולי לקבל מעט ממה שביטחו או בכלל לא. נוסף על טעויות רבות בחישוב סכומי החיסכון לפנסיה.

חברות הביטוח התמקדו במכירת פוליסות עם תשלום עמלות מנופחות שירדו בהדרגה ומלבד שינוי סוגי הפוליסות ותנאיהן לא בוצע שינוי מהותי בעולם הביטוח.

תדמית ענף הביטוח נפגעה מכך קשות וההתמקדות היא ביצירת רווחיות גם במחיר פגיעה בלקוח ע"י דחיית תביעות, חוסר רצון לתקן טעויות ועוד

עולם הביטוח החדש שמתפתח דרך חברות הביטוח הדיגיטליות מבין שיש צורך בתיקון משמעותי ומשתמש יותר בנתונים וטכנולוגיה אך עדיין מירב המאמצים מתמקד במכירת פוליסות.

השינוי המתבקש אצל חברות הביטוח ליצירת רווחיות טובה שלא על גב הלקוחות, נובע מנושא שלא טופל מאז ומעולם, והיא בריאות הלקוחות, למרות האינטרס המובהק של חברות הביטוח שלקוחותיה יהיו בריאים יותר ולמרות שנתוני הבריאות המפורטים נמסרים ע"י הלקוח עוד בתחילת הדרך חוץ מביצוע הערכת סיכונים והעלאת הפרמיה לא מתבצע דבר עם נתונים אלו, כלומר אם הלקוח בהשמנת יתר, מעשן, ועם התמכרויות שיובילו למחלות כרוניות עתידיות כגון: סרטן, מחלות לב, סוכרת, ועוד יש התעלמות מוחלטת מהנתונים.

עולם חדש של הפיכת הלקוחות לבריאים יותר נראה שחייב להיות טריוויאלי לחברות הביטוח, אבל אין עניין בנושא מדוע ?

הסיבה היא פשוטה: מאחר ורוב ההרגלים שמביאים לבסוף מחלות כרוניות הן בעלי אלמנטים התמכרותיים הדורשים תהליכים של שינוי התנהגות הלקוח, הסטטיסטיקה העולמית היא שרק 5% מצליחים לצאת מזה לאחר התערבות.

שיטת חותם בריאות הצליחה להתגבר על הבעיה ופיתחה שיטה המעודדת תהליכים של שינוי התנהגות המובילים להצלחה ביציאה מההרגלים המזיקים ומובילה את הלקוחות לבריאות טובה יותר ותוחלת חיים ארוכה יותר.

ומכן הדרך פשוטה לשימוש של חברות הביטוח בשיטה זו עבור לקוחותיהם להפוך אותם לבריאים יותר לדאוג לרווחיות הוגנת ולדאוג שהלקוחות יקבלו הטבות שונות עקב כך.

חברות ביטוח המעוניינות לשמוע על השיטה והדרך ולהפוך את הלקוחות לבריאים יותר מוזמנות לפנות אלינו

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.