שיפור הבריאות והארכת תוחלת חיים בגיל הפרישה שווה עוד מיליוני ש"ח בקיצבה החודשית
16 במאי 2022
הקשר בין עלייה של "סטרס" בזמן מגיפת הקורונה לעלייה והתרחבות התמכרויות בקרב בני אדם
22 במאי 2022
 

אין זה סוד שיש עליה חדה ומתמשכת במחלות כרוניות בעולם כגון: סוכרת, סרטן, מחלות לב, ריאה, לחץ דם ועוד עקב התמכרויות של בני אדם.

האם אני מכור למשהו ? איך מזהים למה אני מכור ?

רשימת ההתמכרויות של בני אדם ארוכה ומגוונת ואין אדם שלא מכור למשהו בדרך כלל למספר התמכרויות, והפתרון למציאת ההתמכרויות שלך הוא פשוט.

הדרך הכי פשוטה לבדיקה היא שאתה מנסה להפסיק את ההרגל ולא מצליח אז אתה עלול להיות מכור ל: אוכל, סיגריות, עבודה, מסכים, "פורנו" ועוד. לפיכך הכל ענין של מידה הגזמת, אתה משקיע הרבה זמן באותו הרגל ואתה לא יכול בלעדיו אז אתה מכור.

אריכות חיים בבריאות שווה לנו כסף - והרבה! אנו מזמינים אתכם להכיר ולהתנסות במערכת החדשנית שפותחה על ידי חותם בריאות על מנת לסייע לטיפול בשורש התפיסות המגבילות אשר מקשות עלינו לבצע שינויים רצויים. שיטת חותם בריאות מאפשרת הצלחה לאורך זמן גם לאלה שנכשלו מספר פעמים רב, בואו נסו והצליחו למען חיים איכותיים בריאים מתמשכים ללא התמכרויות.

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.