האם אנו יכולים לבחור ולכוון תהליכי שינוי התנהגות עצמיים?
16 במאי 2023
האם באמת הבנו עד הסוף את השיעור המרכזי של מגיפת הקורונה
3 בדצמבר 2023
 

אין זה סוד שיש עליה חדה ומתמשכת במחלות כרוניות בעולם כגון: סוכרת, סרטן, מחלות לב, ריאה, לחץ דם ועוד עקב התמכרויות של בני אדם.

בתקופת ה"קורונה" ומלחמת "חרבות ברזל" חלה עליה של עשרות אחוזים בחזרה של כאלה שכבר הצליחו לרדת במשקל או להפסיק לעשן להשמנה יתרה ועישון רב ואלו שמתחזקים הרגלים מזיקים החמירו את המצב בעשרות אחוזים.

רשימת ההרגלים המזיקים של בני אדם ארוכה ומגוונת ואין אדם שלא מכור למשהו, בדרך כלל למספר הרגלים מזיקים, הגזמה בדרך כלל נמצאת בטווח של קבלה זמנית וקצרה של: רוגע, נחמה, הנאה, שמחה, התנתקות ועוד שתורמת באופן זמני וקצר להורדת חרדה או מתח עד להפעלת ההרגל שוב.

לכן עליה בחרדה ופחד מובילה לצריכת יתר של ההרגל המזיק או חזרה אליו מה שמוביל לנזקים גדולים יותר עקב: השמנה, העלאת צריכת הסיגריות, העלאת זמן התמכרות לעבודה, העלאת הזמן בצריכת מסכים ו"פורנו".

ליציאה מהרגלים מזיקים ומציאת פתרונות אחרים להקלה על פחדים, חרדה ומתח או אי יצירתו ולחיזוק המערכת החיסונית: אנו מזמינים אתכם להכיר ולהתנסות במערכת החדשנית שפותחה על ידי "חותם בריאות" על מנת לסייע לטיפול בשורש התפיסות המגבילות אשר מקשות עלינו לבצע שינויים רצויים. שיטת חותם בריאות מאפשרת הצלחה לאורך זמן גם לאלה שנכשלו מספר פעמים רב, בואו נסו והצליחו למען חיים איכותיים בריאים מתמשכים ללא הרגלים מזיקים.

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.