חותם בריאות – הדרכה למילוי שאלונים
9 באפריל 2021
המשקל עלה ? קיבלת התראה מהגוף ? זה הזמן לעשות עבודה עם עצמך
17 בינואר 2022
 

עקב הטכנולוגיה המתפתחת אנו מתרגלים שהכל מתבצע מהר ולפעמים גם באופן מיידי, האם יש דרך קלה לירידה במשקל ללא מאמץ ?

התשובה היא לא

פותחו פיתרונות קלים ומיידיים שגורמים לירידה במשקל שחלקם אפילו עובדים, האם זה באמת עובד ? התשובה היא לא, מדוע ?

באכילת יתר יש סממנים התמכרותיים לכן מאוד קשה לרדת במשקל ורק 5% מצליחים, כאשר מנסים שיטות עם השפעה מיידית קורה דבר מפתיע פשוט מחליפים להתמכרות אחרת!

ירידה אמיתית במשקל כרוכה בתהליכים פנימיים שמובילים למספר רב של שינויי התנהגות בתחומים שונים הקשורים: לרגש, מחשבה, גוף והתנהגות, ותהליך כזה לא קורה בבת אחת ודורש עבודה עם עצמך בכנות ובאומץ עד להצלחה, כל קיצור דרך אומר שבעצם פעלתם ב"כוח" והתוצאה במקרה של הצלחה פשוט החלפה להתמכרות אחרת.

לפעמים במצבים של השפעה מיידית יש הצלחה בירידה במשקל אך חיש קל חוזרים למשקל הקודם ואף יותר. מחקרים מדעיים אומרים שתופעה זו מסוכנת יותר מלהישאר במשקל היתר.

לשאלוני "חותם בריאות" יש יתרון שאתה מתנהל מול עצמך באנונימיות ומשקיע בעצמך כחצי שעה בשבוע במשך 3 חודשים, ועוד שעות נוספות שאתה משקיע בחשיבה על השאלות והתשובות שמהדהדות בך ויוצרות אצלך את השינוי ההתנהגותי העצמי בדרך לירידה במשקל, אל השאלונים דורשים ממך מאמץ לעיתים לא קל, אך בדרך הזו שינויי ההתנהגות שלך מוטמעים וההצלחה בירידה במשקל נשמרת לאורך זמן כי הוסרו האלמנטים ההתמכרותיים גם מאכילת היתר ואתה לא פונה לחפש התמכרות אחרת.

אין אדם שאין לו התמכרות כלשהי, ויש כאלה שמתחזקים מספר התמכרויות, לכן שיטת "חותם בריאות" מכוונת לעזור לך שלב אחרי שלב ביציאה מכל ההתמכרויות שלך בדרך לחופש מהתמכרויות. והיתרונות הרבים: כגון בריאות, אריכות ימים, מערכת חיסון חזקה, גילוי עצמי ומימוש עצמי הם רק חלק מהרווחים הרבים שלך.

זכור שיטת "חותם בריאות" יעילה במיוחד לכאלה שניסו פעמים רבות ללא הצלחה לרדת במשקל. השיטה יעילה גם לכאלה שהצליחו לרדת במשקל ורוצים לשמר את ההצלחה.

נסה 2 שאלונים שלנו ללא תשלום - בהצלחה

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.