איך להתמודד עם התמכרויות חוזרות בתקופות משבר?
6 במרץ 2023
האם לכל אדם יש התמכרות?
19 במרץ 2023
 

באופן מסורתי, קארמה נתפסה כמעין מערכת צדק קוסמית, שבה מעשים טובים מתוגמלים ומעשים רעים נענשים. פרשנות זו של קארמה מציעה שאם נעשה מעשים טובים, נחווה תוצאות חיוביות, ואם נעשה מעשים רעים, נחווה תוצאות שליליות.

עם זאת, בתקופה המודרנית, הפרשנות של קארמה הפכה למדויקת יותר. אנשים רבים רואים כעת בקארמה דרך להבין את הקשר בין כל הדברים ואת החשיבות של לקיחת אחריות על המעשים שלנו. במקום להוות מערכת של תגמולים ועונשים, קארמה נתפסת כדרך ליצור שינוי חיובי בעולם על ידי נקיטת פעולות חיוביות.

להתמכרות יכולה להיות השפעה משמעותית על קארמה. כאשר אנו מכורים למשהו, אנו עלולים לעסוק בפעולות שמזיקות לעצמנו או לאחרים. פעולות אלו עלולות ליצור קארמה שלילית, שעלולה להוביל להשלכות שליליות בעתיד. בנוסף, התמכרות יכולה למנוע מאתנו לעסוק בפעולות חיוביות שיכולות לשפר את הקארמה שלנו.

לא רק פעולה מביאה להשפעה על המציאות של המבצע, אלא גם עצם הכוונה, הגישה, והמאוויים של מבצע הפעולה.

כאשר אנו משתחררים מההתמכרות, אנו יכולים להתחיל לעסוק בפעולות חיוביות היוצרות קארמה חיובית (תוצאות חיוביות למעשים שלנו לאורך זמן=קרקע פורה לפעולות חיוביות וכן הלאה) זה יכול להוביל לשיפור מערכות יחסים, בריאות טובה יותר והצלחה רבה יותר בחיינו האישיים והמקצועיים.

חברת "חותם בריאות" פועלת מתוך אהבת אדם כדי ליצור אנושות משוחררת מהתמכרויות התנהגותיות ובכך למנוע מחלות כרוניות וסבל אנושי ולהוביל להגשמה ויצירתיות של מיליוני בני אדם, שיבראו עולם בריא יותר.

פיתחנו מערכת של העלאת מודעות דרך שאלונים חכמים הכוללים AI (בינה מלאכותית), המתאימים את עצמם אליכם. הכלי החדשני מיועד לשינוי הרגלים בעלי אלמנטים התמכרותיים/התנהגותיים של: אכילת יתר, עישון, עבודה, מסכים ופורנו, קניות והימורים.

אנו מאמינים כל בכל אחד טמון הרצון והכוח להוביל עצמו ליציאה מהתמכרויות ולריפוי עצמי ובעזרתנו תוכלו לבנות את "החוליה החסרה" בדרך להצלחה לאורך זמן. בעזרת עבודה פנימית וליווי שלנו תוכלו להגיע לנקודת הפתיחה בדרך ליציאה מהתמכרות ונקיטת פעולות שישפיעו על הקארמה והעתיד שלכם בצורה חיובית!

בואו לשפר את הקארמה שלכם עם "חותם בריאות". התכוננו לזרוע ולטפח עתיד בריא יותר.

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.